Gastronomia

W każdej naszej lokalizacji znajdziesz miejscówkę ze smacznym jedzeniem, w której uzupełnisz kalorie po jeździe i chwilę odpoczniesz!

Kasina Ski&Bike Park

Karczma to przytulne, wystylizowane miejsce serwujące domowe dania obiadowe takie jak bigos czy kwaśnica, która – bądźmy szczerzy – jest najlepszą jaką zjecie! W Karczmie dostaniecie również ciepłe i zimne przekąski, a na zewnątrz przez cały rok pali się grill z pysznymi kiełbaskami i oscypkami.

 

Więcej informacji: kasinaski.pl

Słotwiny Arena

Restauracja Widokowa, z której okien widać efektowną Wieżę widokową  specjalizuje się w daniach kuchni regionalnej, przepysznych letnich owocowych koktajlach, domowej konfiturze z porzeczki oraz… pizzy z pieca opalanego drewnem. 

Grill Pod Wieżą to całoroczny punkt gastronomiczny serwujący nie tylko kiełbasę i oscypki ale także gofry, ciasta oraz napoje.

 

Więcej informacji: slotwinyarena.pl

Skolnity Ski&Bike Park

Karczma na Skolnitym to nowoczesne i modne miejsce, w którym znajdziecie pizzę z pieca opalanego drewnem, zupy, dania obiadowe i desery. Hitem w karczmie jest Sznycel Skolnity i żeberko BBQ oraz burgery.

 

Więcej informacji: skolnity.pl

Kurza Góra

Restauracja Kurza Góra pozwoli Wam poznać regionalne dania w nowej odsłonie. Szczególną uwagę warto zwrócić na sandacza czy zupę rybną, dla której nasi Klienci wracają z odległych zakątków całej Polski. Dla miłośników słodkości polecamy przepyszne desery ze szczególnym uwzględnieniem wyśmienitych, domowych bez.

 

Więcej informacji: kurzagora.pl

Czarny Groń

Restauracja 4 Pory Roku znajduje się w Hotelu****&Spa Czarny Groń.  Restauracja serwuje dania kuchni polskiej w bardzo wykwintnej, nowoczesnej odsłonie, korzystając z sezonowości produktów. 

Oberża Czarny Groń to przede wszystkim pyszna pizza z pieca opalanego drewnem, przygotowana w całości z włoskich składników. W menu znajdziemy również tradycyjne dania polskie, jak barszcz, pierogi czy klasyczny żurek.

 

Więcej informacji: czarnygron.pl