kamery

Ekstremalnie
dobra zabawa

11 km
ekstremalnie dobrej zabawy
4 trasy
dla amatorów i dobrych riderów
wygodny wyciąg
z hakami na rower
Pingwin PASS
karnet bez ograniczeń!

PUMPTRACK

Rowerowy plac zabaw PUMPTRACK jest specjalnie zaprojektowanym torem przeszkód, składającym się̨ z garbów, zakrętów profilowanych oraz małych „hopek” ułożonych w takiej kolejności, by możliwe było rozpędzanie się i utrzymywanie prędkości bez konieczności pedałowania.
ZOBACZ

o nas

Kasina Bike Park to już kultowa od lat miejscówka dla fanów naprawdę mocnych wrażeń. Bike Park znajduje się na terenie stacji narciarskiej Kasina Ski & Bike Park, w województwie małopolskim, blisko Krakowa.

Bike Park posiada zróżnicowane trasy, które w sumie dają 11 kilometrów jazdy dla rowerzystów! W skład parku aktualnie wchodzą trzy trasy, ale już niebawem otwieramy kolejną.  Najtrudniejszą trasą jest DH Cup, czyli typowa trasa downhill’owa, na której wielokrotnie odbywały się zawody Pucharu Polski, a także Mistrzostwa Polski w Downhill’u.

Na terenie Parku znajdziemy także wypożyczalnię rowerów czołowych producentów, myjkę, restaurację i szkołę rowerową, gdzie pod okiem czołowych zawodników można doszkalać swoje umiejętności. W 2021 roku Bike Park otrzymał Certyfikat „Miejsce Przyjazne Rowerzystom”. Jesienią 2022 rozpoczęła się przebudowa parku rowerowego. Koniecznie przyjedźcie zobaczyć, jak się zmieniło!

zaplanuj pobyt

mapa tras

Kasina Bike Park zlokalizowany jest na szczycie Śnieżnicy, dlatego wysokość nieco ponad 1000 m n.p.m. zapewnia niesamowite widoki. Nasi riderzy do wyboru mają aż 4 różne trasy. Każda z nich charakteryzuje się odpowiednim poziomem trudności. Znajdziesz tutaj trasę zieloną, dwie czerwone i czarną.

zobacz
(+48) 18 506 51 00
cam KAMERY weather POGODA